Туреччина

Туреччина — це не тільки відмінні пляжі з шикарними готелями по системі ALL INCLUSIVE для молодіжного і сімейного відпочинку, але й історично екскурсійна країна зчудовим Стамбулом (Блакитна мечеть),палацом Топкапи, термальними джерами Ялови і білосніжним Памуккалє, монастирями Каппадокії та гірськолижними курортами. На даний час відпочинок в Туреччині користується шаленною популярністю серед українців. Якщо Ви обрали для відпочинку один з турецьких курортів, запевняємо Вас, що Ви не пожалкуєте про зроблений вибір. Для кожного відпочинок — це щось своє і щоб Вам було простіше зробити свій вибір (скористайтеся швидким підбором тура на sundaytour.com.ua).

Основні курорти Туреччини:

  • Кемер
  • Белек
  • Сіде
  • Аланія
  • Анталія
  • Мармарис

Кемер — скалисті гори з густими сосновими лісами. Море у пляжів з круглою галькою настільки чисте і прозоре, що навіть на достатній глибині можна з легкістю роздивитися всі камінці.
Повітря насичене запахами хвої, а гори захищають курорт від вітрів. На курорті  є  аквапарк, декілька  дискотек (самі популярні Aura и Aura-2 в Кіріші),великий парк відпочинку Moonlight, дельфінарій. Зараз Кемер розширив свої кордони і   включає в себе декілька курортних зон:

Текірова якщо хочеться спокійного відпочинку, варто звернути увагу на р-н Текірова,що в 10 км на північ від центру. Тут піщані пляжі вважаються кращими в усьому регіоні. Місцевість також відома своїми мандариновими плантаціями, сосновими лісами і підводними печерами. Ніяких особливих розваг тут немає, так що активним туристам буде нудно, а ось сім’ям з дітьми – в самий раз.

Бельдібі – ще один район зі свіжим хвойним повітрям. Він теж знаходиться на півночі, пляжі тут переважно галькові, але деякі готелі завозять для своїх пляжів пісок. Тут є підводна печера, і гірська річка, де можна зайнятися рафтингом.

Кіріш – славиться своєю спокійною атмосферою і відокремленими пляжами з дрібною галькою. Крім того, це прекрасне місце для дайвінгу: в тутешніх водах затонуло ціле місто.

Гейнюк – відомий своїми красивими бухтами і рибними ресторанами. Тут розташована гора Тахтали висотою 2365 м, з висоти якої відкривається приголомшливий вид на околиці. На гору веде канатна дорога, а біля її підніжжя можна викупатися в бухтах з найчистішою водою.

Белек – один з самих молодих курортів, розташований в 30 км від аеропорта     м. Анталія. На курорті є  безліч  сучасних і вишуканих  готелів  з  добре  розви-  неною інфраструктурою. Відмінною рисою Белека є відсутність 3* готелів  – всі готелі рівня 4* 5* зірок. Пляжі  Белека  відзначені  європейським  Блакитним прапором за чистоту прибрежних вод.  Уніальний  мікроклімат  добавляє привабливості курорту: тут теплі вечори весною і восени, легкий вітерець  вдень і довгий  світловий день.

Сіде – фешенебельний курорт, розташований в 60 км від Анталії. Готелі Сіде вельми комфортабельні і затишні й дуже популярні у сімей з маленькими дітьми, в першу чергу через широченні і пологі піщані пляжі. Курорт поєднує       в собі золоті пляжі і соснові ліси, що знаходяться близько до берегової лінії. Вибирайте для свого відпочинку тури в Сіде, адже в Сіде є все, що можна    тільки побажати для хорошого відпочинку.

Аланія – це один з найпопулярніших курортів Туреччини. Це самий південний курорт Анталійського узбережжя, купальний сезон тут самий довготривалий  в Туреччині – вже в середині квітня в аланійскій бухті можна купатися, і тільки  в кінці листопада пляжі  пустіють. Пляжі в Аланії  неширокі, з жовтим  піском,  а вхід в море пологий – ідеальні умови для туристів з дітьми. Є багато дискотек, барів, ресторанів, є свій лунопарк і аквапарк  Water Planet с 23 горками!

Анталія – це величезне  місто-курорт  європейського  рівня на півдні  Туреччини, популярне  місце  відпочинку  туристів з різних  країн світу. Готелі  Анталії здивують Вас своїм бездоганним сервісом. Анталія притягує туристів не тільки пляжним відпочинком, але і цікавими історичними  пам’ятками  та  захоплюючими  екскурсіями. Чисте море і красиве  узбережжя з піщаними і гальковими пляжами заворожують туристів.

Мармарис – місто-перлина – розташувався на місці зустрічі Егейського та Середземного морів, у одній із найбільших у світі зеленій бухті, оточеній сосновими  пагорбами. Це місце – один із найпопулярніших курортів  на південному заході Туреччини.
Мармарис – це самий  екологічно  чистий  курорт  Туреччини, тому, для сім’ї відпочинок в Мармарісі підходить найкраще. Готелі Мармариса надають всі сучасні зручності, які необхідні для хорошого відпочинку.
Тут можна знайти розваги на будь-який смак: необмежені можливості для занять усіма видами спорту, два аквапарки.