Екскурсійні тури

Якщо фраза «побачити Париж і померти» – це про вас, а перспектива стерти улюблену пару взуття в коридорах Лувру не лякає і навіть надихає, вітаємо: ви ставитеся до категорії естетів, для яких найкращий вид відпочинку – екскурсійні тури. У той час як нечутливі і черстві відпускники димлять під палючими променями екзотичних сонць, ваша ніжна душа ширяє в захмарних висотах живопису, скульптури та архітектури, музики і літератури, на просторах національних парків і древніх храмових комплексів.

Для кого

екскурсійні туриНа відміну від таких захоплень, як дайвінг або скелелазіння, у екскурсійних турів немає певної армії шанувальників. Всі ми з тією чи іншою періодичністю раз у раз вибираємося на екскурсію, навіть відпочиваючи в самій пляжній країні, тим самим то поповнюючи, то зменшуючи ряди любителів. Разом з тим існують популярні напрямки, орієнтовані на любителів подивитися, захопитися і відобразити, наприклад, столиці європейських країн з їх великою кількістю музеїв і архітектурних пам’яток або природні пам’ятки:

  • турецька Памуккале;
  • австралійський Айєрс-Рок;
  • танзанійський Нгоронгоро.

У екскурсійні країни їздять також нелюбителі пляжно-морського віддиху і нестерпної спеки, романтично налаштовані пари і ті, хто життя не уявляє без зустрічі віч-на-віч з полотнами Далі, або фресками Сікстинської капели.

Плюси і мінуси

Можливість долучитися до культурної спадщини людства і отримати задоволення від споглядання предметів мистецтва – ось основні плюси. Це аж ніяк не означає, що крім ходіння по музеях, соборах і міським ратушам, часу ні на що не залишиться: в таких турах з успіхом можуть бути поєднані з шопінгом і пляжним відпочинком.

Візьмемо, наприклад, Італію. Тут можна цілодобово досліджувати численні пам’ятки Рима (і так і не побачити навіть половини), після чого розслабитися на прилеглій Рив’єрі Лаціо: в галасливій Остії або відокремленому Анціо. Не кажучи вже про те, що Мілан – це не тільки знаменитий Дуомо і «Таємна вечеря» да Вінчі, але і один з кращих шопінг-міст світу.

До мінусів можна віднести хіба, що час проведений по визначних пам’ятках, в результаті чого в голові залишається в’язка каша з фасадів, картин, імен і дат. Тут відзначимо, що кожен має право сам визначати для себе екскурсійну програму підходящої інтенсивності і такого в буквальному сенсі слова «галопу по Європі» краще уникати.

Куди відправитися

Популярні напрямки – це, звичайно ж, старенька Європа з виключно великою концентрацією пам’яток всіх часів і народів, країни-спадкоємиці великих цивілізацій минулого: Єгипет, Індія, Мексика, Перу, Іран, Греція, Ізраїль і т. п..

Щасливі власники фантастичних природних ландшафтів: Руанда, Австралія, Індонезія, США, ПАР, держави-антиподи з незвичним, а тому цікавим нам укладом життя, типу Японії або країн арабського Сходу, і «рідні простори»:  ближнього зарубіжжя. Нагадаємо також, що дозовану програму можна отримати на відпочинку в будь-якій країні світу: поблизу від пляжів напевно виявляться якісь руїни, пара-трійка музеїв і кілька пам’ятників архітектури.

Якщо Ви прихильник саме таких поїздок і Вас не лякають стоптані кросівки, тоді Ви попали саме туди де є великий вибір цікавих і не дорогих турів. Звернувшись в нашу турагенцію Ви отримаєте масу задоволень і неймовірних вражень, а наші менеджери допоможуть вам у цьому.

До зустрічі в туристичній агенції “Рів’єра”, що знаходиться в Червонограді!